15% allahindlus koodiga SUVI15 | Säästa juba täna →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

BONAMI.CZ, a.s. reeglid ja küpsiste seaded

Bonami.ee nõuetekohaseks toimimiseks kasutame väikesi andmefaile, mida nimetatakse küpsisteks. Sellest dokumendist saate lugeda, milliseid küpsiseid me kasutame, miks me neid kasutame ja kuidas saate nende kasutamist seada või keelata.

1. MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse Teie arvutisse või muusse seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Veebisait Bonami.ee mäletab Teie tegevusi ja eelistusi teatud aja jooksul, nii et Te ei pea neid saidile naastes või lehelt lehele lülitumisel uuesti sisestama (nt sisselogimisandmed, toote kuvamise eelistused, korvi sisu). Kui külastate saiti Bonami.ee uuesti, saadab Teie brauser meile tagasi küpsised, et Teie seadet saaks ära tunda ja saaksime Bonami.ee sisu Teie eelistustega kohandada.

Seaduse kohaselt võime teie seadmesse küpsiseid salvestada, kui need on meie veebisaidi toimimiseks hädavajalikud. Kõigi muude küpsiste jaoks vajame teie luba.

2. KUIDAS ANTAKSE NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS?

Veebisaidi Bonami.ee allosas kuvatakse külastuse ajal teavitusriba, mis teavitab Teid, et veebisait kasutab küpsiseid. Siin saate küpsiste kasutamisega nõustuda ja nendega nõustuda. Siin saate küpsiseid ka ise seada või neist keelduda.

Me ei saa keelduda vajalikest küpsistest, sest need aitavad meil muuta veebisaiti kasutatavaks ja võimaldavad selle põhifunktsioone (veebisaidil navigeerimine, juurdepääs turvalistele jaotistele, toodete lisamine ostukorvi ja ostmine ise). Ilma nende küpsisteta ei saa veebisait korralikult toimida.

Te võite igal ajal oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks tühistada või seda muuta selle lehekülje punktis 5.

3. MILLIST TÜÜPI KÜPSISEID ME KASUTATAME?

  • Vajalikud küpsised- aitavad veebisaidil olla kasutatav, võimaldades põhifunktsioone, nagu lehel navigeerimine ja juurdepääs veebisaidi turvalistele jaotistele. Veebisait ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida.
  • Eelistusküpsised- võimaldavad veebisaidil meeles pidada teavet, mis muudab veebisaidi käitumist või välimust. Näiteks on see Teie eelistatud keel või piirkond, kus te asute.
  • Statistilised küpsised – aitavad veebisaidi omanikel mõista, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Nad koguvad ja jagavad teavet anonüümselt.
  • Turundusküpsiseid- kasutatakse veebisaidi külastajate jälgimiseks. Eesmärk on kuvada reklaame, mis on konkreetsele kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega väärtuslikumad kolmandate osapoolte avaldajatele ja reklaamijatele.
  • Klassifitseerimata küpsised – on küpsised, mida me koos üksikute küpsiste pakkujatega hetkel klassifitseerime.

4. MIKS ME KASUTAMME KÜPSISEID JA MIS EESMÄRGIL?

Tänu küpsistele on Bonami.ee veebilehe kasutamine kasutajale palju meeldivam. Samal ajal võimaldavad need meil jälgida ja analüüsida seda, kuidas te Bonami.ee saiti kasutate, parandades seeläbi saidi kvaliteeti ja sisu, samuti paremini isikupärastada ja suunata meie reklaamikampaaniaid ning jälgida nende toimivust.

Nendel eesmärkidel kasutame nii enda kui ka kolmandate osapoolte küpsiseid. Veebisaidi Bonami.ee kaudu saab Teie seadmesse salvestada meie veebisaidil kasutatavate turundustöövahendite operaatorite küpsiseid või jagada nende operaatoritega teavet, mis meile küpsiste abil edastati. Nende töövahendite kasutamine võimaldab meil oma pakkumist pidevalt täiustada, samuti võtta paremini arvesse Teie isiklikke eelistusi ja suunata oma reklaamikampaaniaid nii, et need jõuaksid nendeni, kes võiksid olla meie pakkumisest kõige rohkem huvitatud.

Turunduslikel eesmärkidel kasutab Bonami.ee veebileht ka nn sidusprogrammi, mida vahendab Commission Junctioni võrgustik. Kui klõpsate mõne meie siduspartneri veebisaidil lingil või bänneril ja see link viib Teid Bonami.ee veebisaidile, salvestatakse teie seadmesse küpsis, mis tuvastab, et tulite meie veebisaidile siduspartneri vahendusel. Nõusoleku selle küpsise salvestamiseks olete juba andnud siduspartneri veebisaidil. Kui nõustute selle küpsise salvestamisega ja kui nõustute ka kolmanda osapoole (st meie reklaami- ja analüüsipartnerid) turundusküpsiste salvestamisega Bonami.ee veebisaidil, kasutatakse neid küpsiseid vastavalt käesolevatele Reeglitele. .

Kolmandate isikute poolt kasutatavatele küpsistele ja nende kaudu saadud andmete kasutamisele kehtivad asjaomaste kolmandate isikute isikuandmete kaitse põhimõtted. Pange tähele, et need kolmandad osapooled võivad kombineerida küpsiste kaudu saadud teavet muu teabega, mille olete neile esitanud või mille nad on saanud Teie poolt nende teenuste kasutamise tulemusena.

5. SÄTETE MUUTMINE VÕI KÜPSISTEST KEELDUMINE?

Küpsiste salvestamisega nõustumist/mittenõustumist saate muuta siin:
Kas soovite veel midagi küsida küpsiste kasutamise reeglite kohta?
Lisage oma nõusoleku ID ja kirjutage otse aadressile klienditugi@kenapaev.bonami.ee, Teie küsimused ei jää vastuseta.