15% allahindlus koodiga SUVI15 | Säästa juba täna →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Bonami krediidid ja sooduskoodid

Soovime teid õnnelikuks teha ja seepärast jagame aeg-ajalt krediiti ja sooduskoode. Saate oma unistuste eseme veelgi parema hinnaga soetada. Uuri, kuidas soodustusi saada ja milliste esemete puhul neid kasutada saab.

Krediidid

Mis on krediidid

1 kredit = 1 euro

Krediidid on nagu virtuaalne raha, mida me jagame eriliste sündmuste ajal või siis, kui seda teha soovime. Krediidid on seotud teie Bonami kontoga. Kui olete sisse logitud, näete oma nimega ikooni paremas ülanurgas hetkel olemasolevate krediitide arvu.

Kuidas krediidid töötavad

Krediitidega maksate sama saadetise eest vähem. Krediit on euro. Lisa oma lemmiktoode ostukorvi ja krediit arvestatakse sinu tellimusest automaatselt esimesel sammul maha.

Krediite saab lunastada kuni 20% tellimuse väärtusest.

Kust ma leian oma krediidid

Krediidid on seotud teie Bonami kontoga, seega peate esmalt endale konto looma. Krediite näete ainult siis, kui olete sisse logitud. Siis leiate oma hetkel olemasolevate krediitide arvu paremas ülanurgas, teie nime kujutava ikooni alt.

Kuidas krediite saada

✓ Registreeru ja saa 5 € krediiti oma esimese ostu eest EUR Bonamis.

Krediidid kehtivad 5 päeva.

✓ Jagage Bonamit oma sõpradega ja saate 8 € krediiti nende esimese kohaletoimetatud paki eest.

Krediitide kehtivusaeg on 3 kuud.

JAGA VAUTŠEREID OMA SÕPRADEGA

✓ Hinda oma tellimust ja saa oma järgmise ostu jaoks 5 € krediiti.

Krediidid kehtivad 14 päeva.

Me anname sageli krediiti eriliste ürituste raames ära. Jälgige meie uudiskirju ja sotsiaalmeedia kanaleid ning te ei jää krediitidest ilma. Kui tellite meie uudiskirja iga päev, on teil suurem tõenäosus krediiti saada.

Isegi krediitidel on eeskirjad

Nautige oma preemiat viimse krediidini. Et oma soodustusi maksimaalselt ära kasutada, oleme koostanud mõned eeskirjad, mis aitavad teil krediidisüsteemis orienteeruda.

 • Krediite saab kasutada kuni maksimaalselt 20% toote väärtusest.
  Näide: kui ostate käekoti 1 00 € eest, saab krediiti kasutada, et maksta 20 € eest.
 • Paki tagastamise korral jätame endale õiguse tagastatud tellimuse eest teenitud krediitide eemaldamiseks.
 • Nende jaoks, kes üritavad krediidisüsteemi kuritarvitada, jätame endale õiguse krediidid tagasi võtta või krediiti mitte määrata.
 • Krediidid on alati ajaliselt piiratud.
 • Kompensatsioonina antud krediitide suhtes kehtivad erinevad kasutusreeglid.
 • Sooduskoodide ja krediitide kombinatsiooni puhul lahutatakse kõigepealt krediitide summa ja seejärel vähendatakse seda vastava soodustuse võrra.


Krediiti ei saa kasutada:
 • kohaletoimetamisel maksmise tasu või postikulude eest tasumiseks,
 • kinkekaartide ostmiseks,
 • juba allahinnatud toodete ostmiseks (allahindlusega tooted on märgistatud eristatava punase ristküliku ja protsentides märgitud allahindlusväärtusega),
 • valitud toodete ostmiseks (sellise toote tunnete ära otse tooteleheküljel - toote kirjelduse kohal esitatud teabe järgi).
 • ostu eest, mille puhul olete sisestanud sooduskoodi. Neid kahte soodustust ei saa ostukorvis kombineerida (saate kasutada kas sooduskoodi või krediiti). Kui soovite krediiti oma kontolt lunastada, eemaldage sooduskood oma tellimuselt.Kui soovite krediiti lunastada, eemaldage sooduskood oma tellimuselt.

Sooduskoodid

Mis on allahindluskoodid ja kuidas need töötavad

Sooduskood koosneb tavaliselt tähtedest ja numbritest, näiteks "extrasleva20". Pärast selle sisestamist arvestame vastava allahindluse kauba koguhinnast maha.

Kuhu sisestada sooduskood? Ostukorvi esimeses etapis klõpsake valikut "Sooduskood/kupong", sisestage kood lahtrisse ja kinnitage see, klõpsates nupule "Rakenda".

Sooduskoodid leiate otse bonami.ee leheküljelt, kui toimub mõni eriline üritus. Kui otsustate tellida meie uudiskirja või jälgida meie sotsiaalmeedia kanaleid, siis ei jää te ühestki sooduskoodist ilma. Samuti võite saada sooduskoodi hüvitisena, kingitusena või kampaania osana mõnes meie kaupluses.

Sooduskoodide kasutamise eeskirjad

 • Igal sooduskoodil on eelnevalt määratud kehtivusaeg. Pärast selle kehtivusaja lõppemist ei saa allahindluskoodi enam kasutada.
 • Soodustuskoodide ja krediitide kombinatsiooni korral lahutatakse summast kõigepealt krediidid ja seejärel vähendatakse seda vastava soodustuse võrra.
 • Ühe ostu kohta saab kasutada maksimaalselt ühte allahindluskoodi.
 • Kui teil on kinkekaart koos koodiga, saate seda kombineerida sooduskoodiga. Kuna ostukorvi saab aga sisestada ainult ühe koodi (kas kinkekoodi või allahindluskoodi), tuleb sel juhul pöörduda Bonami klienditoe poole.
 • Sooduskoode ei saa kasutada toodete ostmiseks, mis on juba allahinnatud (soodushinnaga tooteid näete iseloomuliku punase ristküliku järgi, kus allahindlusväärtus on protsentides välja toodud).
 • Sooduskoode ei saa kasutada valitud toodete ostmiseks (sellised tooted on äratuntavad otse toote lehel - paremal kauba kirjelduse kohal esitatud teabe järgi).
 • Sooduskoode ja krediiti ei saa kasutada ühe ostu puhul samaaegselt. Neid kahte soodustust saab ostukorvis kasutada ainult eraldi (kas kasutate ainult sooduskoodi või krediiti). Kui soovite krediiti oma kontolt lunastada, siis eemaldage esmalt oma tellimuselt sooduskood.