Elutuba kuni -25% soodsamalt | Säästa juba täna →
Meil on uus rakendus | Avasta selle eelised →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Meist

Meie oleme Bonami. Oleme kasvanud ostuklubist e-poeks ja oleme partneriks juba 12 riigis kõigile neile, kes parajasti oma interjööri sisustavad või täiustavad. Iga päev leiate oma kodu jaoks kümneid tuhandeid tooteid ja palju inspiratsiooni.

Teeme kõik endast oleneva, et olla teie esimene valik ja et te ikka meie juurde tagasi tuleks. Kas soovite meid paremini tundma õppida? Uurige, kuidas me alustasime või mida siit leida saab.

11 aastat turul
12 riiki ja 7 kauplust
25 000+ kaupa koheselt laos
2,4 miljonit rahulolevat klienti

Meie oleme Bonami

 

Oleme kamp inimesi, kelle jaoks on töö ka tore. Teeme asju südamega ja hoolime tulemusest. Kuigi meid on koos üle 270, hoiame endiselt sama ettevõttekultuuri, mis aastaid tagasi. Lähtume sõbralikkusest, avatusest, vastutustundest ja nutikusest.

Ja me saame ka enda üle nalja teha! Kas soovite teada, kuidas see siin töötab? Vaadake videot, mille oleme teie jaoks kokku pannud.

Seame kliendi esikohale

Räägime klientidega alati kui võrdväärsete partneritega ja kuulame nende soove. Püüame luua meeldiva õhkkonna, mis aitab kaasa taotluste kiirele lahendamisele.

Seetõttu on 93% meile helistavatest klientidest oma päringu lahendamisega igati rahul. Muide, saame teie telefonitorule vastata keskmiselt 19 sekundiga!

Lisaks klienditoele ollakse rahul ka e-poe endaga. 2023. aasta septembri algusest kuni detsembri lõpuni soovitas meid Heureka rahuloluküsitluses tervelt 94% klientidest. Üldine rahulolu hinnang kauplusega on tõusnud 4,7 punktini 5-st.

 

Unistame ilusast majapidamisest. Loome koos Sinuga just Sinu maitse järgi kodu

 

Ma ei tahtnud midagi steriilset, eriti mitte igavat. Et nad tunneksid end siin mugavalt. Tahtsin, et ruum oleks elav, nagu mu poisslapsed – metsikud. Tuba sai täpselt selline nagu soovisin. Sellel on hing ja laeng! Nikol Leitgeb
Tänu Bonami suurepärasele sisekujundusteenusele muutsime oma nädalavahetuse Babetu suvila ümber. E-pood valis meile disainitükid, mis olid ka praktilised ja mugavad, mida me abikaasaga väga hindasime. Teadsime algusest peale, et me ei soovi disainis ühtki asja muuta. Lucie Janotová
Esimese ostu tegin Bonamis 2 kuud peale e-poe avamist ja sellest ajast alates olen püsiklient. Mulle meeldib, et ühest kohast leian kõige ilusamad disainitükid, näiteks Kave Home'ilt, Blomuselt või Kay Bojesenilt, ja samas kõige praktilisemad asjad, näiteks Wenkolt, mida meil kodus ja suvilas igapäevaselt vaja läheb. Smooth and Cooking
 

 

Inspiratsiooni igaks päevaks

Iga päev valmistame teile ette uue annuse inspiratsiooni - uued tooted, intervjuud, ideed ja näpunäited kauni kodu loomiseks.

Bonami enda kaubamärgid

Teame, kui raske on leida praktilist, ilusat ja soodsat toodet. Seetõttu pakume ka oma enda kaubamärkide tooteid, mis sisaldavad populaarseid tooteid erinevates värvides, suurustes ja stiilides. Ainult Bonamis - alati laos olemas ja kiire kohaletoimetamisega.

 

Milline on Bonami ajalugu

Avastage meie ajalugu A-st Y-ni

Jaanuar 2013

24. jaanuaril kell 22:54 võtame vastu oma esimese tellimuse

September 2016

Me kolime laohoonesse Praha lähedale Jenečisse

Aprill 2017

Saavutame 1 miljardi müügitulu

Detsember 2017

Me ületame 1 miljoni tellimuse piiri

August 2018

Me tegutseme juba 5 riigis

Aprill 2020

Käivitame oma Bonami kullerteenuse

Mai 2020

Avame oma esimese kaupluse Prahas

Jaanuar 2021

Saavutame kokku 5 miljardit müügitulu

Mai 2021

Tähistame 10 miljoni müüdud mööbli ja kodutarvikute ühikut

2021

Me siseneme 4 uuele turule ja tegutseme nüüd 9 riigis

2022

Kuulutame välja meie enda brändid

2023

Siseneme 2 uuele turule ja tegutseme nüüd 11 riigis