DDiana D.Slovakkia, 22. 12. 2024
Jõulukingitus pojale
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
DDominika C.Tšehhi Vabariik, 29. 6. 2024
Täiuslik lisavarustus ladustamiseks
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
HHana K.Tšehhi Vabariik, 10. 5. 2024
Kena tükk hoiukasti
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Marcela W.Tšehhi Vabariik, 14. 1. 2022
Ilusad, pehmed pastellvärvid. Kvaliteet.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Stanka K.Slovakkia, 14. 8. 2019
Need täiendavad kenasti lastetuba, kui neid on rohkem ja moodustavad komplekti
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Veronika H.Tšehhi Vabariik, 7. 2. 2019
Mitte ainult legokividel
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Barbara W.Tšehhi Vabariik, 4. 10. 2018
Super karp ja kaunistuseks.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Aldea A.Rumeenia, 27. 8. 2018
Ma olin närvis värvi pärast, kuid see on täpselt selline, nagu pildil kujutatud. Suurepärane kvaliteet. Ma tulen tagasi teiste värvide jaoks.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Andrea V.Slovakkia, 25. 4. 2018
Otsisin seda karbi värvi kaua ja lõpuks õnnestus see ka teie e-poest leida
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Karolina F.Poola, 8. 12. 2017
Väga hästi tehtud. Soliidne ja ilus. Väga soovitatav
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Věra Š.Tšehhi Vabariik, 11. 7. 2017
Klassikaline legokarp ajatu disainiga, sellesse ei mahu nii palju telliseid kui plastkasti, kuid see on seda kindlasti väärt, see elavdab teie tuba.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Janka K.Slovakkia, 24. 1. 2019
Väga mõnus tükk mänguasjade hoidmiseks, ainult veidi raskemini avatav. Aga muidu ka väga mõnus aksessuaar.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Mirka M.Tšehhi Vabariik, 1. 6. 2021
Kaunis värv
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Eszter P.Ungari, 12. 1. 2019
väike võimsus, kuid kena, praktiline
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Ľubica C.Slovakkia, 17. 11. 2020
Huvitav karp ja kui neid oleks rohkem ja lastetuppa värvilisi oleks väga tore.Ainult hind on vähem...
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Martina K.Slovakkia, 2. 12. 2020
♥️
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Vlasta V.Slovakkia, 3. 10. 2017
Olen rahul, kvaliteetne plastik, ilus fatby....
See arvustus on automaatselt tõlgitud.