NNikola Š.Tšehhi Vabariik, 5. 11. 2021
Kaunilt valgustab tumedat riietust
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
IIveta H.Slovakkia, 4. 2. 2021
Kork on mõnus, soe, hoiab hästi, värvus nagu pildil.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
MMarie L.Tšehhi Vabariik, 22. 1. 2021
Ilusad värvitoonid ja töötlus
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Katerina U.Tšehhi Vabariik, 21. 1. 2021
luksuslik teostus, värvid ja hind
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Renata M.Tšehhi Vabariik, 20. 1. 2021
Super
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Lenka V.Tšehhi Vabariik, 19. 1. 2021
Just õige suurus 12-aastasele tüdrukule....
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Dorota K.Poola, 13. 1. 2021
Hea müts, sobib hästi, hea istuvus, puuvillane vooder, kuid ainult otsaesise juures, paksult punutud. Soovitan komplektina koos korstnaga.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jan K.Tšehhi Vabariik, 7. 11. 2020
Väga hea teostus, suurepärased värvid
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Monika J.Tšehhi Vabariik, 19. 8. 2020
Väga kena müts, sobib hästi. See on soe ja hea kvaliteediga. Kindlasti soovitan seda
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Claudia P.Rumeenia, 29. 3. 2017
väga hästi tehtud, imelised värvid
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Marta D.Slovakkia, 22. 2. 2017
See sobib mulle
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Wiesława L.Poola, 17. 1. 2017
See on soe ja ilusat värvi
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Zuzana S.Slovakkia, 2. 1. 2017
See on kena, huvitav kombinatsioon, sobib hästi.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Klára K.Tšehhi Vabariik, 26. 12. 2016
Kvaliteetne töö, originaalne disain.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Zuzana S.Slovakkia, 28. 11. 2016
ilusad värvid ja hea kuju
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jana B.Tšehhi Vabariik, 28. 11. 2016
see heegeldatud müts on veidi kitsam ja väiksem kui DOKE Mxxed müts. Kui see ei sobi mu tütrele, pean selle tagasi saatma. Muidu väga kena
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Szilvia O.Ungari, 26. 4. 2021
Väga hea kvaliteet ja paksus! Minu ainus probleem oli see, et see oli natuke kitsas mu peas :(
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Radka P.Tšehhi Vabariik, 13. 2. 2021
Mütsike on ilus, suurepärase lõikega, kuid kitsam, ro väiksemad pead.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jana T.Tšehhi Vabariik, 23. 12. 2016
Värvid näevad tegelikult välja teistsugused kui tootefotol.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.