Kuidas arvustused toimivad?
IIveta R.Tšehhi Vabariik, 28. 10. 2021
Olen riidega rahul, mul on juba kaks sellist kodus.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
IIveta F.Slovakkia, 18. 8. 2021
Need on super imavad ning neid on lihtne pesta ja kuivatisse panna, nad ei jookse ja on ikka sama kujuga.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
IIveta F.Slovakkia, 13. 5. 2021
Leidsin lõpuks super rätikud, mis istuvad hästi, soovitan.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.