VVeronika T.Ungari, 11. 12. 2025
Väga uhke tükk, hooajaliselt klapib täht kokku, et vähem ruumi võtta.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
TTaťána Z.Tšehhi Vabariik, 19. 10. 2021
Jõulutäht on ilus mulle väga meeldib.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
OOndrej S.Tšehhi Vabariik, 13. 10. 2021
Väga kena kaunistus
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Markéta T.Tšehhi Vabariik, 16. 11. 2020
Ilusad kaunistused.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Žaneta Š.Tšehhi Vabariik, 28. 10. 2020
Lihtne seadistada ja lõpptulemus on hämmastav. Soovitan.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Marie K.Tšehhi Vabariik, 27. 10. 2020
ilus kaunistus, ainus miinus on see, et pakend ei sisalda lambipirni
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Lída Č.Tšehhi Vabariik, 27. 12. 2018
Ilu, ostetud teine tükk, seekord kingitusena
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Leňa H.Tšehhi Vabariik, 9. 3. 2018
See särab ilusti.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Lída Č.Tšehhi Vabariik, 11. 12. 2017
Väga ilus disain, loob imelise atmosfääri. Kõik kiidavad.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Zuzana F.Tšehhi Vabariik, 23. 10. 2017
täht ja statiiv on täpselt sellised, nagu ma fotode põhjal ette kujutasin.....
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jana P.Tšehhi Vabariik, 23. 10. 2017
Täht on väga kena ja vastab pildile, osteti jõuludeks, aga see on juba süüdatud :-)
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jana T.Tšehhi Vabariik, 20. 10. 2017
kaunis kaunistus :-)
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Iva J.Tšehhi Vabariik, 6. 10. 2017
Tore, järgmine kord oleks hea kohe õige pirn ostmiseks pakkuda, et ei peaks elektrikule jooksma ja seletama, mida vaja on.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Pavlína P.Tšehhi Vabariik, 12. 12. 2016
Kaunis
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Aiwa M.Slovakkia, 9. 12. 2016
Pildil tundub roosa, aga valge...muidu läigib ilusti, suhteliselt suurelt, puidust alus on super...rahul
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jana T.Tšehhi Vabariik, 24. 11. 2016
väga ilus kaunistus aknalaual:-)
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Dominika K.Tšehhi Vabariik, 5. 2. 2016
ilus jõulukaunistus
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Iva L.Tšehhi Vabariik, 24. 12. 2015
Ilus aknakujundus, ostan kindlasti veel ühe!
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Jarka S.Tšehhi Vabariik, 17. 11. 2017
Varjund on paberist, nii et jälgige pisaraid!
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Olga K.Tšehhi Vabariik, 5. 12. 2018
See on ilus, me pidime lihtsalt kogu majast sobiva pirniga otsima. Leidsime ühe, ja see teenib juba
See arvustus on automaatselt tõlgitud.