Kuidas arvustused toimivad?
KKatalin G.Ungari, 4. 4. 2023
Väga kena toode, meeldiv materjal ka.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
PPetra R.Tšehhi Vabariik, 15. 1. 2022
Ilusad värvid.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
LLETITIA B.Rumeenia, 7. 3. 2021
Tore. See on rätik seljas ja tekk peal.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Marta K.Tšehhi Vabariik, 1. 3. 2023
Kunstkiu osakaalu saab tunda skaalal ja katsudes. Osuska on väga kerge
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Hana Z.Tšehhi Vabariik, 10. 11. 2018
Ilus rätik, mis tegi kingituseks rõõmu.
See arvustus on automaatselt tõlgitud.
Oľga S.Slovakkia, 14. 8. 2018
ilus, aga tagumine pool on veidi vähem kvaliteetne ja kulunud
See arvustus on automaatselt tõlgitud.