Skandinaavia stiilis kodu kuni 20% soodsamalt | Säästa juba täna →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Blomus

Blomuse koduaksessuaaride, tekstiilide ja lauanõude kaasaegne saksa disain meeldib teile esimesena. Aastaid hiljem hindate nende vastupidavust ja kõrget kvaliteeti.

3 põhjust, miks valida Blomus

Blomus loob ilusat mööblit, kaunistusi ja tarvikuid, mida on rõõm ka lihtsalt vaadata. Brändi juured ulatuvad aastasse 1961 ning selle tooted peegeldavad Saksa erakordse kvaliteedi ja kõrgelt kvalifitseeritud meisterlikkuse traditsiooni. Selline lähenemine ei peegeldu mitte ainult edukas disainis, vaid ka kõigi toodete pikas elueas, küünaldest köögitarvikute ja diivanilaudadeni.

Kompromissitu kvaliteet
See on Blomusele iseloomulik. Nad ei tee materjalide ja tootmisprotsesside valikul järeleandmisi, vaid otsivad alati täiuslikkust.

Uute ja kasutatud materjalide kombinatsioon
Roostevaba teras on kaubamärgi süda. Kuigi tänapäeval on paljud nende tooted valmistatud näiteks kivist, korgist, linast, betoonist või puidust, on roostevabal terasel nende toodetes siiski oma koht – kas koos teiste materjalidega või eraldi, kui terase täiuslik ebatäiuslikkus paistab kõige rohkem silma.

Disain ja funktsionaalsus käivad käsikäes
Blomus panustab traditsiooniliselt suurepärasele kvaliteedile, soosib väga uuenduslikku lähenemist tootearendusele ja järgib ideaali väljendada toote praktilisi omadusi sama tugevalt kui selle esteetikat.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Saadavus
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Kuvatud 48 573 toodetest