20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Flair Rugs

Tuntud Inglise kaubamärk Flair Rugs on alates 1984. aastast spetsialiseerunud vaipade disainimisele ja valmistamisele, pidades silmas kvaliteeti, jätkusuutlikkust ja eetilisi tavasid. Samal ajal tugineb see esmaklassilistele materjalidele, et tagada iga toote mitmekülgsus ja vastupidavus. Nende portfellist leiate laias valikus disainistiilis vaipu, mis sobivad nii sise- kui ka väliskasutuseks.

3 põhjust, miks valida Flair Rugs

40 aastat Flair Rugs kaubamärgi kogemust on põimitud igasse toodetud tootesse ja loodud partnerlusse. Lisaks on hoolikalt valmistatud vaibad fookuspunkt, mis ühendab inimesi ja ruume. Ja see koosolemine on ühiskonna olemus.

Täpne töötlus
Tänu oma kogemustele ja parimate käsitöömeistrite asjatundlikkusele loob bränd kvaliteetseid vaipu kasutades tõestatud tehnikaid, mida on edasi antud põlvest põlve.

Lai valik
Leiate lahenduse igasse koju erakordselt laias valikus erinevatest disainistiilidest, kujunditest ja värvidest, sealhulgas traditsioonilise disainiga või käsitööna valminud vaipadest.

Eetilise kaubanduse toetamine
Flair Rugs rõhutab eetilist lähenemist tarneahela kõigil tasanditel, mida kinnitab ka kuulumine juhtivasse liidu Ethical Trading Initiative.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Muster
Vaiba karva pikkus
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Kuvatud 48 712 toodetest