Skandinaavia stiilis kodu kuni 20% soodsamalt | Säästa juba täna →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Hammel Furniture

Hammeli kaubamärgi asutasid Verner Kristensen ja Søren Didriksen 1961. aastal ning sellest ajast alates on see tootnud parima kvaliteediga mööblit. Brändi ainulaadsetes esemetes on lihtsalt ühendatud Taani disainitraditsioonid ja kaasaegne disainifilosoofia.

3 põhjust, miks valida Hammel Furniture

Hammel Furniture on kaasaegne ja sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, mille protsessi igas etapis rõhutatakse kvaliteeti. See vastab praeguste tootmisprotsesside nõuetele, kuid säilitab samal ajal käsitöölise täpsuse. Selle tehased Hammelis ja Skærbækis toodavad laias valikus kvaliteetset mööblit, sealhulgas söögilaudu, diivanilaudu, toole ja hoiustamise mööblit.

Ajaga tõestatud kvaliteet
Kas teadsite, et mõned Hammel Furniture ajatud tooted on turul olnud edukad juba üle 30 aasta? Osa tooteid valmistatakse tehases, mille ajalugu ulatub aastasse 1946.

Jätkusuutlik tootmine
Kohalik tootmine, FSC sertifikaat, 100% rohelist energiat kasutavad tehased, taaskasutatud plaadimaterjal – need on näited sammudest, mida bränd on muuhulgas jätkusuutlikkuse poole astunud.

Kliendikesksus
Hammeli disainerid kuulavad nende inimeste vajadusi, kellele nad disainivad. Tulemuseks on funktsionaalne ja paindlik mööbel, mida saab kohandada vastavalt sellele, millises eluetapis viibite.

Ostmine kategooriate kaupa

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Saadavus
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Kuvatud 48 380 toodetest