Elutuba kuni -25% soodsamalt | Säästa juba täna →
Meil on uus rakendus | Avasta selle eelised →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Kave Home

Kave Home on Hispaania mööbli ja kodutarvikute bränd, mis ühendab kaasaegse ja funktsionaalse disaini taskukohasusega. Nende laia portfelli aluseks on pühendumus jätkusuutlikkusele ja originaalsete lahenduste otsimine. Kave Home pakub stiilseid valikuid, mis sobivad laiale maitsele ja elustiilile.

3 põhjust, miks valida Kave Home

Kave Home pakub laia valikut võimalusi erinevate maitsete ja eelistuste rahuldamiseks. Olgu selleks mööbel, valgustid, tekstiilid või aksessuaarid, Kave Home pakub stiilseid ja kaasaegseid valikuid, mis täiustavad iga eluruumi. Nende ulatuslik tootekataloog sisaldab erinevaid stiile. Lisaks tutvustab Kave Home regulaarselt uusi disainilahendusi, et tagada klientidele juurdepääs uusimatele trendidele ja uuenduslikele toodetele.

Originaalne ja funktsionaalne disain
Edendage oma kodu trendika disainiga. Kave Home meeskond ja nende koostöö sõltumatute disaineritega eelistavad uuenduslikke lahendusi uute protsesside ja materjalide kaasamisega.

Pühendumine jätkusuutlikkusele
Valides selle kaubamärgi saate panustada rohelisemasse tulevikku. Näiteks Kave Home pakub tooteid, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest või sertifitseeritud jätkusuutlikest allikatest.

Kvaliteetne sortiment
Kave tooted on loodud kestma. Selle valikuga toote oma koju funktsionaalsed ja vastupidavad tooted.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Saadavus
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Kuvatud 48 1094 toodetest