20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Kuidas oma lapsi kodus loovalt lõbustada (mitte ainult jõulude ajal)

Kuidas tagada, et teie uudishimulikud lapsed ei igavleks kodus pikkade jõulupühade ajal ja ei läheks ülemeelikuks?
Meil on terve hulk nõuandeid traditsiooniliste ja ebatavaliste mängude, mänguasjade ja meisterdamiskomplektide kohta, mis mitte ainult ei hakka teie lastele meelelahutust pakkuma, vaid ehk saate isegi tõelise rõõmuga kaasa lüüa.

Lauamängude tagasitulek

Aeg-ajalt võib mõnusaks lõõgastumiseks olla ka selline tunnistatult üsna passiivne tegevus nagu muinasjutu lugemine või tahvelarvutiga mängimine. Kuid see ei tohiks muutuda liigseks.

Lõppude lõpuks stimuleerib aktiivne koosmängimine laste arengut hoopis teistmoodi. Lauamängude kaudu õpivad lapsed strateegiat, loogikat ja kaotusega leppimise kunsti. Kogu pere saab Ludo mängu üle kokku saada, lisaks ei tee paha, kui mõneks ajaks ekraanidest paus teha. Me lubame, et naudite koos lastega paljude nende originaalsete mängude mängimist.

Lõika, kleebi ja loo

Harjutage koos lastega peenmotoorikat, kui te koos paberimõistatusi, nukke või isegi origami loomi ehitate. Võib juhtuda, et avastate, et teie lapsel on rohkem kannatlikkust kui teil.

Kaunistage oma lapse tuba

Teie väike laps on uhke käsitsi valmistatud kaunistuste üle, mille jaoks ta on aega ja vaeva näinud.

Kui aga soovite oma lapse tuba tõeliselt kaunistada, valige koos nendega õige tapeetide motiiv Dekornik'ilt. Tuba muutub ühe pärastlõunaga äratundmatuseni.

Ragistage oma ajusid

Kas teie lapsed tunnevad end Ludo mängu jaoks juba liiga täiskasvanu ja kogenuna? Ostke mõni kaval loogika- ja strateegiamäng või mõistatus. Meelelahutus terveks pärastlõunaks on garanteeritud. Hoiduge vaid neist, kes on üsna lühinägelikud!

Alustage uurimisretke

Peidake aare elutuppa või aeda või hakake otsima ammu kadunud sokki. Olulisse Sherlocki stiilis varustusse peavad kuuluma luup ja binokkel.

Küpsetage midagi maitsvat

Võite kasvõi lihtsalt teeselda kokandust, kuid vanemad lapsed hindavad seda, kui te päriselt midagi maitsvat koos nendega süüa valmistate või küpsetate. See võib olla lihtne kook või küpsised, mida nad saavad järgmisel korral ise valmistada.

Toetage nende muusikalisi andeid

Ehkki keelpillide mängimine võib teile mõnikord närvidele käia, on noor virtuoos, kelle annet olete kogu selle aja kasvatanud, ühel päeval õnnelik, kui ta teid oma eduka karjääri eest tänab.

Tulevaste meisterdajate ja tulevaste disainerite jaoks

Edendage oma laste loovust ja osavust õige varustuse abil. Värvipliiatsid, markerid, käärid, isegi erksavärviline teip on hädavajalikud. Hankige neile stiilne kohver või karp, et kõik oleks ühes kohas koos.

Ehitage väike maja

Ka täna võiksime terve pärastlõuna veeta omaenda tekkide ja linade pelgupaigas. Loo oma lastele fantastiline mängumaja.

Lastetoa mööblit valides kasutage oma kujutlusvõimet ja valige esemed, mis võimaldavad erinevaid ümberehitusi. Majakujulisest voodist saab nii nõiakoda kui ka printsessi kamber.