Mid Season Sale | Säästa kuni 50% →
Kevad nii kodus kui õues | Saa inspiratsiooni →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Linen Tales

Perebränd Linen Tales on pühendunud klassikalisest linasest materjalist parima kvaliteediga kodutekstiilide tootmisele. Algselt hall ja puudutuselt kare kangas on värvitud vastavalt tänapäevaste elunõuetele. Kõik tooted on valmistatud Leedus kõrgeimate võimalike standardite järgi, pidades silmas kõrget praktilisust ja ühtaegu ilusat välimust.

3 põhjust, miks valida Linen Tales

Lihtsus, vastutustunne ja kustumatu tahe paremaks muutuda. Need on põhiväärtused, mida Leedu kaubamärk Linen Tales kajastab kõigis oma toodetes. Kodutekstiilide laia valikut iseloomustab minimalistlik välimus ilma liigse kaunistuseta.

Jätkusuutlikkus
Jätkusuutlikkust ja keskkonnasõbralikkust arvestatakse kogu tootmisprotsessis – alates säästvate kangaste valikust, jäätmete minimeerimisest, kohalikust tootmisest ja pakkematerjalidest.

Kõrge kvaliteet
Linen Tales hoolitseb selle eest, et tooted ei oleks mitte ainult ilusad, vaid ka kauakestvad. Tänu ajatule disainile ei vanane kvaliteetsed tooted kunagi ja kestavad põlvkondi.

Suur hulk kombinatsioone
Voodipesu on disainitud selliselt, et üksikuid osi saab hõlpsasti omavahel kombineerida. Laske oma fantaasial lennata ja looge kombinatsioon, mis teile kõige paremini sobib.

Filtrid ja sorteerimine 
Saadavus
Seeria
Hind
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Kuvatud 48 830 toodetest