15% allahindlus koodiga SUVI15 | Säästa juba täna →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Lyon Béton

Prantsuse disainistuudio Lyon Béton loob betoonist julget mööblit ja aksessuaare, mis erinevalt teistest materjalidest nõuab põhimõtteliselt teistsugust loomeprotsessi. Bränd ammutab lõputult inspiratsiooni nii linnakeskkonnast kui ka maailma disainistiilidest nagu Brutalism, Bauhaus ja Art Deco.

3 põhjust, miks valida Lyon Béton

Lyon Bétoni kaubamärki iseloomustab betoon – mitmekülgne materjal, millel on mitmeid praktilisi omadusi. Koostöös julgete disaineritega, kes nõustuvad brändi lähenemisega, on juba üle 10 aasta toonud omanäolise disainiga mööblit ja aksessuaare, milles peaosa mängib betoon.

Enneolematu retrohõnguline disain.
Kuigi betoon võib tunduda toores, toob Lyon Bétoni kaubamärk turule tooteid, mida iseloomustab elegantne, originaalne ja sageli julge välimus.

Jätkusuutlikkust silmas pidades.
Lyon Béton eristab end põhimõtteliselt ühekordsest kodusisustusest. Alates disainist kuni mööbli valmistamiseni tagab see, et selle tooted kestavad palju aastaid.

Industriaalsest stiilist inspireeritud.
Jean Prouvé, Frank Lloyd Wright, Le Corbusier ja Charlotte Perriand. See on vaid lühike nimekiri isiksustest, kellelt Lyon Béton toodete kujundamisel inspiratsiooni ammutab.