20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Sits

Sits kaubamärgil on üks eesmärk ja see on nende klientide mugavus. Nad on uhked kvaliteetsete toodete üle, mida saab kasutada aastaid. Brändi ajalugu ulatub tagasi 1993. aastasse, mil toonasest pereettevõttest sai kaubamärk, mis on osa paljude kodude interjöörist. Tänu püsivusele leiab tänapäeval laia valikut istumismööblit enam kui 20 Euroopa turul.

3 põhjust, miks valida kaubamärk Sits

Sits on enam kui 30-aastase kogemusega Rootsi kaubamärk. Tema toodetavate toodete hulgast leiate klassikalisi diivaneid ja diivanvoodeid, stiilseid tugitoole ja muid tooteid. Sitsi toodetele on omane maksimaalne mugavus, kõrge kvaliteet ja skandinaavialik stiil.

30 aastat turul
Ettevõte on oma asutamisest saadik tulnud pika tee. Mõne töötajaga tehasest on täna tegemist tugeva ja stabiilse ettevõttega, mille toodangut ostavad kliendid Euroopas, USA-s ja Kanadas.

Käsitöö tootmise traditsioon
Kogu Sits kaubamärgi mööbel on toodetud Euroopas. Et tulemus oleks täiuslik, ühendab ettevõte kaasaegsed tootmisprotsessid traditsioonilise käsitööga.

Seotus loodusega
CO2 heitkoguste vähendamine, rohelisele energiale panustamine, ookeanist pärit plastjäätmete ringlussevõtmine mõnede kattematerjalide tootmiseks. Sits bränd panustab kaalutlusele ja jätkusuutlikule tootmisele.

Ostmine kategooriate kaupa

Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Eripakkumine
Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Kuvatud 23 23 toodetest