Skandinaavia stiilis kodu kuni 20% soodsamalt | Säästa juba täna →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Unique Furniture

Alates 2007. aastast on Taani kaubamärk Unique Furniture pühendunud soodsa hinnaga mööbli tootmisele, pidades silmas traditsioone ja hetketrende. Tooteid iseloomustab Taani disainil põhinev funktsionaalsus ja ilu. Spetsialistide meeskond valib välja parimad võimalikud materjalid, et luua stiilne ja vastupidav mööbel. Olenemata sellest, kas otsite hoiustamise süsteemi, söögilauda või toole, leiate selle laiast portfellist.

3 põhjust, miks valida Unique Furniture

Unikaalsus on osa mitte ainult kaubamärgist, vaid ka nende disainist. Unique Furniture disainib ja loob mööblit väikestesse ja suurtesse keskkondadesse, et tunneksite end kõikjal koduselt.

Lahendus igasse interjööri
Unikaalset mööblit iseloomustab selle varieeruvus. Selle abil saate luua mugava ja stiilse keskkonna, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele.

Jätkusuutlikkus
Tootmises seatakse esikohale jätkusuutlikkus. Seetõttu omistatakse enamikule materjalidele FSC või OEKO-TEX sertifikaat.

Disaintooted soodsa hinnaga
Koostöös disaineritega pakub bränd funktsionaalset, lihtsat ja samas ainulaadset mööblit kolmes stiilis: skandinaavia, tööstuslik ja glamuur nii stiilset kui ka taskukohase hinnaga.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Saadavus
Allahindlus
Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Eripakkumine
Kuvatud 48 169 toodetest