Elutuba kuni -25% soodsamalt | Säästa juba täna →
Meil on uus rakendus | Avasta selle eelised →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Universal

Universal on juhtiv Hispaania vaibabränd, mis on olnud turul alates 1983. aastast. Üle 35-aastase kogemuse, hästi läbimõeldud tootmisprotsessi ja rangete eeskirjade järgimisega pakuvad nad kvaliteetseid tooteid, mis aitavad teil luua omanäolise ja mugava ruumipõhise vaibabrändi teie individuaalse maitse järgi.

3 põhjust, miks valida Universal

Universal kaubamärk on saavutanud oma ülemaailmse populaarsuse tänu hoolikale lähenemisele tootmisprotsessi kõikidele etappidele ja tähelepanu pööramisele isegi kõige väiksematele detailidele. Sellele vastab brändi pühendumus kvaliteedile ja disainile. Kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud neljas riigis – Hispaanias, Türgis, Indias ja Belgias.

Hoolikas tootmisprotsess
Oma tootmissüsteemi, uusimate masinate ning ulatuslike tootmis- ja laoruumidega on kõrge kvaliteedi tagamiseks tagatud täielik kontroll protsessi iga etapi üle.

Põhjalik ja uuenduslik lähenemine
Universal suhtub materjalide valikusse väga hoolikalt. Tehes tihedat koostööd disainerite ja tehnikutega, teeb Universal pidevalt uuendusi, et hoida oma tooteid vastavuses kaasaegsete trendidega.

Seotus tervise ja loodusega
Bränd vastab rangelt Euroopa REACH-määrusele, mis tagab terviseohutuse. Samas väheneb mõju keskkonnale tänu tootmise käigus tekkivate jäätmete täielikule kontrollile ja taaskasutamisele.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Saadavus
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Hind
Saadavus
Kuvatud 48 1636 toodetest