Elutuba kuni -25% soodsamalt | Säästa juba täna →
Meil on uus rakendus | Avasta selle eelised →
10 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Wenko

Abikaasade Wietze Wenselaari ja Maria Köllneri meeskond sünnitas Wenko kaubamärgi oma leidlikkuse ja ärikirega. See pakub laia valikut majapidamistooteid, mis peegeldavad kvaliteeti, taskukohasust ja soovi innovatsiooni järele. Sellest annab tunnistust üle 1000 patendi ja kaubamärgiõiguse.

3 põhjust, miks valida Wenko

Alates 1950. aastate lõpust on Wenko kaubamärk keskendunud kodutarvikute tootmisele, rõhuasetusega vannitoa-, köögi-, puhastus- ja sisustusmööblil. Igaüks neist kaasab tootmisprotsessi leiutajate ja disainerite meeskonna, et luua toode, mis pole mitte ainult praktiline, vaid ka kvaliteetne.

Innovatsioon kui peamine põhimõte
Wenko kaubamärki juhib leidlik vaim ja soov uuenduste järele. Nad püüavad oma tooteid pidevalt täiustada, et pakkuda oma klientidele kõrget kvaliteeti mõistliku hinnaga.

Suur valik kinnitussüsteeme
Et ka need, kes elavad üürikodus, saaksid kasutada seinatarvikuid, pakub Wenko erinevaid lahendusi puurimiseta kinnitamiseks. Paigaldamine on lihtne ja sobib peaaegu kõikidele kandepindadele.

Eriti lai pakkumine
Alates kõige soodsamatest toodetest kuni esmaklassiliste toodeteni, mida hindavad ka kõige nõudlikumad. Kõige mitmekesisem kollektsioon võimaldab hõlpsasti sisustada kogu majapidamise ühes stiilis.

Filtrid ja sorteerimine 
Seeria
Hind
Riputussüsteem
Allahindlus
Uus
Filtrid ja sorteerimine 
Kuvatud 48 2316 toodetest