20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Valmistage oma voodi talveks ette

Talvekuudel tundub voodi olevat ehk kõige hubasem koht maailmas. Jahedad päevad julgustavad end oma teki sisse mässima ja ümbritsema end hästi täidetud patjadega. Seepärast peaksid talvised voodipesud olema mitte ainult soojad, vaid ka meeldivad nii katsuda kui ka silmale.

Saa inspiratsiooni meie nõuannetest, kuidas valida õiget voodipesu.

Vali stiilne talvine voodipesu

Ka kõige külmemal aastaajal ei pea voodipesu puhul loobuma neutraalsetest toonidest. Kuigi need jätavad üsna külma mulje, pakuvad nad suurepärase aluse kombineerimiseks jõuluhõngulise pesu ja mõne julgema padjapüüriga.

Kombineeri padjapüüre

Sile samet, jämedam velvet ja meriinovill annavad talvistele voodipesudele klassikalisust. Karvased padjad on eriti sensuaalsed ja kutsuvad sind neid kallistama. Ära karda segada erinevate tekstuuridega dekoratiivseid patju. Kui sobitad värvid tooniga kokku, on tulemus vapustav.

Lisa oma talvisele voodipesule ruudulisust

Millal muidu end kootud tekiga hellitada kui aasta kõige külmemal ajal. Kuid ka voodikate on talvise voodipesu praktiline partner. Talvel hindad eriti kõrgelt tepitud tekki. See muudab voodi välimuse kenamaks, kaitseb voodipesu tolmu eest ja annab täiendava soojakihi.

Suletekid

Sulepadja või -tekiga ei saa kunagi valesti minna, kuid allergikutele on sünteetilised materjalid vastuvõetavamad. Igal juhul peaks peamine jälgitav parameeter olema kiudude tihedus. Kõige soojemad täidised ulatuvad 400 g/m². Kõik aastaringsed tekid on samuti praktilised.

Mässi end flanellist tekkidesse

Milliseid talviseid voodipesusid soetada, kui temperatuurid on külmakraadide ümber? Flanell, loomulikult. Valides pööra tähelepanu kiudude tihedusele, mis peaks olema umbes 160 g/m². Sobib ka mikroplüüsist voodipesu, mis on tänu peentele ja tihedatele karvadele väga meeldiva puudutusega.

Kasuta ka (tehis)karusnahka

Mida rohkem kihte, seda parem. Voodilinad ja tekid on seega teie turvasüsteem ka kõige hullemal arktilisel talvel. Suurepärane on siseruumides (ka tehis)karusnahk, mida saab kasutada mitte ainult voodikattena, vaid ka vaibana. Siis, kui astud hommikul paljajalu pehmele karusnahale, on voodist tõusmine palju meeldivam.