20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Diivanid väiksesse korterisse

Diivan on sünonüümiks lõõgastumisele, koos perega filmi vaatamisele või sõpradega pidutsemisele. Seetõttu peab enamik meist seda mööblieset üheks kõige olulisemaks oma kodu või korteri sisustamisel.

Kõik aga ei ela paljude tubade ja suurte ruumidega palees, kus nad saavad endale lubada ükskõik millist diivanit, pööramata tähelepanu ruumikasutusele. Seega, kui sul on väiksem korter ja pead säästma igat sentimeetrit, saa inspiratsiooni meie nõuannetest, millist Bobochic Paris'i diivanit valida, et luua hubane ja harmooniline elutuba ka väikeses ruumis.

Multifunktsionaalne mööbel

Kui vajad külalisvoodit, mis ei ole segav või otsid multifunktsionaalset diivanit, mis on ka igapäevaseks magamiseks, on kahe- või kolmekohaline diivanvoodi ideaalne lahendus. Need võivad lahendada paljud majapidamise mahutavuse või ruumipuuduse probleemid.

Hoiuruum

Hoiuruumiga diivanid säästavad sind paljudest ruumipuudusega seotud probleemidest. Ei ole tähtis, kas hoiustad seal oma voodipesu, talveriideid või raamatuid, millest ei saa kergesti loobuda. Hoiuruumist on alati palju kasu.

Aksessuaarid ja kaunistused

Pole vaja liialdada kaunistuste ja aksessuaaridega. Väikesed ruumid väärivad pigem minimalistlikke lahendusi. Liiga palju kaunistusi võib muuta ruumi lärmakaks. Lisa diivanile lihtsalt mõni kena pleed või paar dekoratiivpatja.