20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Kuidas korrastada oma sahvrit ning kasutada nutikalt riiuleid ja köögiorganisaatoreid

Toidukapp, sahver, kuidas iganes sa seda kodus nimetad: korralikult organiseeritud toiduained muudavad toiduvalmistamise ja sisseostude tegemise tohutult lihtsamaks, seega tasub kogu süsteemile tähelepanu pöörata.

Näitame sulle parimaid nippe ja vidinaid, mis muudavad sinu toidutoa korrastatuks ja stiilseks nagu ajakirjas.

Vaata lahtised toiduained üle

Esimese sammuna käi läbi kõik toidukaubad, mis on sahvris. Kas mõni neist on aegunud?

Pane lahtised toiduained, näiteks jahu või riis avatud mahutitesse, kastidesse, ämbritesse ja purkidesse.

See kaitseb neid (ja sind ennast) putukate kuningriigi uudishimulike külaliste eest. Lisaks näevad need niimoodi paremad välja.

Säilita toitu tõhusalt

  • Laota kartulid, küüslauk ja sibulad eraldi hästi ventileeritud kastidesse või karpidesse, kõige allapoole, kus on kõige pimedam ja külmem.

  • Säilita need puuviljad ja köögiviljad, mis ei pea külmikus olema, puu- või plastkastides ühe korruse võrra kõrgemal. Nende hulka kuuluvad õunad, pirnid, banaanid või baklažaanid ja kõrvitsad.

  • Järgmisele korrusele aseta kõikvõimalikud õli- ja äädikapakendid, riisi- ja kaunviljade või jahu konteinerid. See osa kipub olema umbes silmade kõrgusel, nii et sinna saa paigutada kõik, mida vajad toiduvalmistamiseks kõige sagedamini.

  • Seejärel paiguta ülemistele riiulitele konservid, teraviljad ja muud kauasäilivad toiduained, mida sa ei pea nii tihti välja võtma.

Jaga ja valluta

Kasuta karpide abil temaatilisi toidugruppe. Üks võib sisaldada küpsetusvahendeid, teine hommikusöögitarbeid, kolmas gluteenivaba toitu jne. pöörlev kandik muudab selle veelgi selgemaks.

Säilita uued toidud, mille aegumiskuupäevad on kõige pikemad. Hangi mitme-astmeline organisaator, et kõik toidud oleksid ühes vaateväljas, nii et need ei ununeks ja ei läheks halvaks.

Kasuta parimaid vidinaid

Hangi lisahoidjad ja lisariiulid, mis aitavad sul ruumi maksimaalselt ära kasutada ning hoiustada klaase ja muid erineva kõrgusega esemeid.

Kasulik on ka riputuskorv, milles saad hoida pakendatud toiduaineid, näiteks tortillasid või nuudleid, või kasutada ruumi nõudepesu jaoks.

Ära hoia kohvikapsleid ja sarnaseid tooteid originaalkarpides, mis võtavad liiga palju ruumi, vaid pane need selleks mõeldud hoidjale.

Vali parimad konteinerid ja organisaatorid

Ideaalis peaksid karbid olema õhukindlad ja hästi suletud.

Läbipaistvate karpide abil näed, kuidas toit väheneb.

Märgista purgid, et näeksid veel mõne aja pärast, mis nende sees on.