20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Näpunäiteid hooajalise garderoobi korrastamiseks

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Kevad, suvi, sügis, talv... ja jälle kevad. Ja kuigi su garderoob kasvab iga hooajaga, oled sa ikkagi igal hommikul riiete valimisel teadmatuses. Lahendus on käeulatuses. Lihtsalt korista oma riidekapp ja sorteeri oma hooajalised riided ära.

Saa inspiratsiooni meie nõuannetest, kuidas oma garderoobi korrastada ja oma riidekappi detoxida.

Alusta garderoobi sorteerimisega

Võta iga ese kätte ja mõtle, kas see teeb sind õnnelikuks ja kas sa tahad seda järgmisel hooajal veel kanda. Kui vastus on jaatav, pane see ese kuhugile, et see hiljem oma kappi ära panna. Kui sa ei taha seda kanda, pane see kõrvale.

Müü kandmata tükid, mis võivad kedagi teist õnnelikuks teha järelturul või kirbuturul maha. Pane kõrvale halvemas seisukorras või kahjustatud esemed. Viska need taaskasutuskasti või lõika need väiksemateks tükkideks, mida saad kasutada puhastamiseks.

Hooajaliste riiete säilitamine

Hoia riideid puhtana ja pestuna. Käepärased riiete hoiukastid ja vaakumkotid tulevad siinkohal appi.

Koristades oma garderoobi, reserveeri hooajarõivaste jaoks kohad, millele sa ei pea kergesti ligi pääsema, näiteks riidekapi ülemised riiulid või voodi all olevad hoiukohad.

Valmista oma praegune garderoob ette

Ja nüüd on sinu kord hankida tulevaks hooajaks vajalikud riided. Triigi kõik riided, voldi need hoolikalt kokku või riputa need riidepuule.

Vaata, et need oleksid ühesugused. See muudab garderoobi ühtseks. Plastikust või puidust on sobivamad, sest need ei riku riideid.

Hoia oma riidekapp korras

Ja nüüd võid alustada oma garderoobi korrastamist. Paiguta oma riided tüübi, stiili või värvi järgi - see on sinu enda otsustada. Aseta riiulitele silmade kõrgusele need esemed, mida kasutad kõige sagedamini. Kõige madalamad esemed peaksid olema need, mille kättesaamiseks sa ei pea iga päev kummarduma.

Kui riiulitest ei piisa, võid riiulite või sahtlite asendamiseks kasutada rippuvaid organisaatoreid.

Paradoksaalselt on aluspesu või muude aksessuaaride sahtli või riiuli korras hoidmine tavaliselt kõige keerulisem osa. Seepärast on sahtlite organisaatorid nende korrastamiseks suurepärased.