20% allahindlus tellimustelt üle 200€ | Kood: MINUS20 →
5 € teileRegistreerumineSisselogimineOstukorvMenu

Näpunäiteid, kuidas korterit vähem kui tunni ajaga puhastada

Kas soovid oma korterit värskendada, aga ei taha selleks poolt nädalavahetust kulutada? Või on Sul aeg otsas, sest varsti on sõbrad külla tulemas?

Lase end inspireerida meie lihtsatest nõuannetest, kuidas korterit kiiresti ja tõhusalt puhastada. Sa leiad, et saad hetkega taastada oma kodu harmoonia ja puhtuse ilma suurema vaevata.

Ülevalt alla reegel

Üksikülesannete õige järjekord muudab korteri koristamise palju lihtsamaks - Sa ei pea enam kui ühe korra sama koha juurde tagasi pöörduma. Kõigepealt järgi "ülevalt alla" reeglit. Tööta ülemistelt riiulitelt alla põrandale.

Eemalda tolm enne, kui hakkad märja mopiga puhastama.

Ärge alahinnake vannitoa puhastamist

Alusta vannitoa ja tualeti puhastamisega. Kanna puhastusvahendit WC-le, vannile, valamutele ja jäta see vajalikuks ajaks seisma. Hiljem loputa need lihtsalt maha.

Ära unusta puhastada kõiki peegleid. Puhastamine vee ja vähese äädikaga tagab läike.

Pange laiali pillutatud esemed kõrvale

Kiire efekti saad saavutada peamiselt korteris asjade kokku korjamisega. Võta korv või kast ja käi kõik ruumid ükshaaval läbi.

Pane korvi või kasti asjad, mis sinna esialgu ei kuulu. Kui sul on aega, sorteeri asjad oma õigetele kohtadele.

Kogu kokku ka kõik kasutatud nõud. Pese need kohe käsitsi ära või pane need nõudepesumasinasse ja pane sobivale programmile.


Nipp:
Loo endale "jama" sahtel, kus hoiad asju, millele sa pole veel kindlat kohta määranud. Kui sul on aega ja tahtmist, mine sinna tagasi ja määra kindlaks, kuhu asjad, millel puudub koht, kuuluvad.

Vaheta laudlinad ja rätikud

Teiseks toredaks nipiks korteri puhastamise juures on rätikute, pesulappide ja määrdunud laudlinade vahetamine. Pane kõik pesumasinasse ja asenda puhtaks pestud tekstiilidega.

Poleeri läikivad pinnad

Kui otsid kodu koristamisel kiiret vau-efekti, ära jäta vahele kõigi läikivate pindade põhjalikku poleerimist laua või köögikappide juures. Need võtavad palju pinda ja erinevus on ilmne.

Korrasta patju ja pleede

Korrasta diivanil olevad padjad ja voldi pleedid kokku. Joondage kõik ajakirjad ja televiisori puldid ja pange need ühte kohta.